Şirket Profili

erek

’Erek Beton A.Ş. 2000’dan beri sürdürmekte olduğu sanayicilik geleneğinin genç ve dinamik temsilcilerinden biridir.

Erek Beton Sanayi A.Ş’nin ayrı bir faaliyet kolu olarak 2000 yılında Bostancı tesisinde üretime başlayan Erek Beton A.Ş, zaman içinde hazır beton sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak yeni tesisler kurma kararı almış ve 2000’da Harekete geçmiş 2000’de Erciş yolu üzeri YTY asfalt şantiyesi arkasında hizmete alınmıştır. Hızla büyüyen kuruluşun daha iyi organize edilebilmesi amacıyla teşekkül ettirilmesi fikri oluşmuş ve 2000 yılı Şubat ayında da Erek Beton A.Ş. olarak tescil ettirilmiştir.

Büyümesine devam eden Erek Beton A.Ş. 2000‘te Erciş yolu üzeri YTY asfalt şantiyesi arkasın‘da tesisini açarak hizmet alanına girmiştir. Son yıllarda inşaat sektöründeki gelişmelere paralel olarak ‘iş neredeyse orada bulunmayı’ şiar edinen kuruluş ’proje içi tesisler ’açmak yoluyla etkinliğini ve hizmet kalitesini daha da arttırmıştır.

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) ‘nin üyesi olan Erek Beton A.Ş. ülkemizde hazır beton ve inşaat sektörünün gelişimi, tüketicinin bilinçlenmesi ve korunması, ulusal standartların yazımı, müteahhit, mühendis ve teknisyen eğitimleri, teknik kitap ve dergi yayımı gibi sivil toplum hizmetlerine destek vermektedir. Ayrıca Erek Beton A.Ş’ nin ürün ve hizmet kalitesi, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre duyarlılığına önem vermiştir.

Erek Beton A.Ş, müşterisinin ayağına giden, iş neredeyse orada olmayı bilen, dinamik ve güler yüzlü hizmetinin ve adıyla özdeşleşen ürün kalite ve güvenilirliğinin, en önemli ve kıymetli takdirini her zaman müşterilerinin teveccühü ile görmüş ve bu yöneliş şirketi 2000’den beri Türkiye’nin en büyükleri arasına girmeyi hedefleyen marka olmak için başarıya koşan ve kuruluşu içindeki istikrarı bukonumuna ulaşmasına önemli rol oynayacaktır.

Erek Beton A.Ş.’nin güvenilirlik, ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim yönündeki bu anlayışları, tüm çalışanlarınca paylaşılan sonu gelmez bir çabanın odak noktalarını oluşturmaktadır.

Erek Betonla İletişime Geçebilmek İçin Bir Tık Uzağınızda